КАТАЛОГ
   
Производители
. tovarnadom.com.ua. tovarnadom.com.ua

ГлавнаяКаталогВИДЕО - ФОТОЯк обрати фотоапарат відповідно до ваших потреб?
Эта статья была опубликована - 21 Ноябрь 2013 г.
Як обрати фотоапарат відповідно до ваших потреб?

Фотографи часто чують від знайомих, котрі планують купити фотоапарат, питання на кшталт: «Яку техніку ти мені порадиш?», «Де краще купувати фото обладнання?», «Чи можна робити якісні знімки на мильницю, або тільки дзеркало дає хороші результати?». Тобто люди не знають за якими критеріями обирати фото техніку, скільки грошей треба витратити щоб отримати якісні кадри. Тож спробуємо визначити основні критерії, за якими варто робити вибір.

Студійне освітлення, софтбокси, набори освітленні

По-перше треба визначитися, для чого вам потрібен фотоапарат. Бо ж зрозуміло, що для сімейного альбому рівень якості потрібен один, а для комерційної фотографії – зовсім інший.

Найчастіше перше запитання, яке чують співробітники фото магазинів Києва – скільки мегапікселів має та чи інша камера. Вважається, чим більше – тим краще. Але насправді кількість мегапікселів має значення тільки в тому випадку, якщо ви плануєте друкувати знімки у великому форматі (А4 та більше). Для того ж щоб дивитись фотографії на моніторі достатньо лише 6 мегапікселів.

Що дійсно впливає на якість фото, це – матриця. Якщо говорити просто, матриця – це поверхня, на яку потрапляє світло крізь об'єктив. Матриця цю інформацію приймає і зберігає в пам'яті фотоапарату. Так створюється кадр. Тобто матриця – це сучасний аналог фото плівки. Тож якість і розмір матриці безпосередньо впливають на знімок. І саме на це треба звертати увагу, коли стає вибір між двома камерами з однаковою ціною.

Далі поговоримо про оптику, тобто про об'єктиви. Відомо, що є фотоапарати з знімними та вбудованими об’єктивами. Як вирішити котрий потрібен саме вам? Знімні об’єктиви дають додаткову можливість для реалізації творчих задумів. Це головна їх перевага. Мінус в тому, що коштують вони дорого, часто навіть більше, ніж сам фотоапарат. Тож купувати фотоапарат зі знімним об’єктивом варто лише в тому разі, якщо ви дійсно плануєте купувати різні об’єктиви і користуватися ними. В основному, це роблять лише люди, які дуже захоплені фотографуванням, або професіонали.

Вбудовані об’єктиви так і називаються тому, що разом з фотоапаратом являють собою цілісну конструкцію. Вам не доведеться витрачати додаткові кошти на придбання інших об’єктивів, не потрібно знімати та ставити інший об’єктив під час зйомки. Ви просто користуватиметесь фото обладнанням згідно своїм потребам.

Ну і останнє, на що ми звернемо увагу в цій статті – це дзеркальні та без дзеркальні фотокамери. Поговоримо про плюси та мінуси кожного з цих варіантів.

Привілей дзеркальних фотокамер в тому, що у них завжди є оптичний видошукач. Наявність видошукача є дуже зручною коли доводиться фотографувати в сонячний день, бо екрани фотокамер на яскравому сонці дають дуже темне зображення, що заважає робити кадр. Окрім того, дзеркальні камери фотографують швидше. Привілеї без дзеркальної фотокамери – це компактні розміри, легка вага, що є важливим в подорожах. Мало хто дійсно захоче носити з собою важку та велику дзеркальну камеру. Тому враховуйте цей момент при покупці.

Сьогодні виробники фото обладнання пропонують компактні фото камери топ класу. Вони коштують приблизно так само, як бюджетні дзеркальні камери. Технічні можливості цієї техніки також близькі до дзеркальних фотоапаратів. Тож цей варіант може стати компромісним для тих людей, хто хоче мати техніку з можливостями на рівні професійної, але не хоче жертвувати компактними розмірами.
Киношкола Одесса киностудия:
обучение кино, курсы одесса обучение, обучение режиссер, курсы видеооператоров