КАТАЛОГ
   
Производители
. tovarnadom.com.ua. tovarnadom.com.ua

ГлавнаяКаталогВИДЕО - ФОТОВикористання стедікам в операторській справі кінематографу.
Эта статья была опубликована - 26 Июль 2012 г.
Використання стедікам в операторській справі кінематографу.

Використання стедікам в операторській справі кінематографу.

!Купити стедікам у Київі!

Стедикам оператори - фахівці у зйомці динамічного кіно з постійним рухом. Вони можуть бути найняті на щоденній основі для фіксації конкретних кадрів у фільмі, або використовуватися в якості основного оператора, в картинах з динамічною основою. Винахід стедикама, був революційним у великому кіно. Раніше, щоб домогтися плавного руху, камери повинні були бути встановлені на візки, які вимагали довгого і ретельного підходу для отримання потрібного результату. Стедикам дозволяє оператору створити рух, там, де це необхідно, без широкого використання різноманітного обладнання. Система стедикам ізолює оператора від камери, тим самим уникає вібрацій при пересуванні, що дозволяє камері переміщатися плавно, залишаючись стабілізованою. Це створює рух, який на екрані виглядає як плавних хід рейкового візка, або операторського крана. Стедикам Оператори, повинні бути готові працювати по багато годин, з надітим на себе всім стабілізуючим комплектом, який може перевищувати десятки кілограмів. Як правило, стедікамщіки працюють з одним помічником, який допомагає контролювати, щоб знімки знаходяться в фокусі, і одним асистентом режисера - він фіксує правильність виконання поставленого перед оператором завдання.
           Стедикам зйомка включає в себе безліч фізичних і творчих завдань: оператори носять важку вагу (до 40 кг) у значні проміжки часу, що вимагає великих фізичних зусиль. Найчастіше, оператору, доводиться рухатися назад або убік, і на великій швидкості, що може створювати небезпечні ситуації як для акторів, членів знімальної групи, так і для самого оператори. Налаштування стедикаму, для досягнення хороших знімків порівнянна з налаштуванням музичних інструментів і займає багато часу, що є великою рідкістю на знімальних майданчиках, але це компенсується ефективність такого обладнання. Незважаючи на ці проблеми, робота такого оператора може бути дуже творчою і в ін вносить свій внесок у візуальну атмосферу готового кінофільму.
          Ключові навички включають в себе:
• гарне почуття візуальної композиції, перспективи та руху;
• фізична координація та сила;
• вміння поєднувати творчість з технічних знань;
• точну увагу до деталей;
• хороші комунікативні навички;
• вміння працювати у команді;
В даний момент, і в Україн і використання стедікамов дуже поширене. Зокрема, стедікам, Київ використовується як при зйомці великого кіно, відео кліпів, телевізійних реклам, так і в зйомці телепередач, в студійних та вуличних умовах.
Без особливих зусиль можна купити стедікам в Києві. Широкий вибір жилетну, ручних, плечових стабілізуючих пристроїв як на продаж так і в оренду пропонує інтернет магазин FotoTronika.com.ua
Киношкола Одесса киностудия:
обучение кино, курсы одесса обучение, обучение режиссер, курсы видеооператоров