КАТАЛОГ
   
Производители
. tovarnadom.com.ua. tovarnadom.com.ua

ГлавнаяКаталогВИДЕО - ФОТОВиди і практичне призначення насадок для накамерні спалахів.
Эта статья была опубликована - 10 Октябрь 2014 г.
Види і практичне призначення насадок для накамерні спалахів.

Яку роль відіграють розсіювачі для накамерні спалахів ? У більшості випадків, великі генераторні моноблоки, при використанны вимагають помічника або асистента та спеціальне обладнання (держателі або штативи) для установки і закріплення на місці зйомки. Але якщо умови фотографування не дозволяють використовувати великі світловідбивачі або приміщення не має низької стелі, для того щоб скористатися віддзеркаленним світлом від самого спалаху? В деяких випадках знімаючи навіть з близької відстані не допомагає і вбудований дифузор і світловідбивач спалаху. Ось тут на допомогу і можуть прийти додаткові пристосування для спалахів, рефлектори, міні софтбокси та інші премудрості.
рефлектори, світловідбивачі для спалахів

Деякі стверджують, що подібні насадки на спалахи - сама безглузда річ на зйомці. Хтось із захватом розповідає про нове «оновлене-супер-банке-супер-Фонга», з якою знімки виходять мало не студійної якості.

Насправді всі подібні відбивачі й розсіювачі на зйомці потрібні заради однієї речі - трохи пом'якшити світло спалаху і підсвітити тіні. І з цим завданням вони справляються цілком успішно.

Розсіювачі для накамерні спалахів!

Один з найбільш часто використовуваних насадок - є софт-бокс, він гарний у тих ситуаціях, коли ви знімаєте в гущі людей на заходах, а пихать в стелю на відображення можливості немає. В такому випадку одягаємо софт-бокс і «б'ємо» пихой в упор. Софт трохи пом'якшить світло вашої спалаху (як і випливає з його назви). Але ще раз підкреслюємо - не сподівайтеся на чудо, ефекту студійного софту не буде.

Якщо ви надягнете софт-бокс і почнете знімати загальні плани, ніякого толку не буде взагалі. Надягайте софт-бокс тільки тоді, коли треба знімати людей в тісноті і пихой «в лоб».

Один з популярних видів відбивачів - відбивач типу & quot; лопух & quot;. Сенс лопуха в тому, щоб відбивати світло спалаху в тих випадках, коли в приміщенні немає природних відображаючих поверхонь - невисоких білих стель, світлих стін.
рефлектори, світловідбивачі для спалахів

Якщо ви знімаєте в просторому темному приміщенні з високою стелею, «лопух» точно стане в нагоді.

Також досить популярна модель лопуха, яка відрізняється великим розміром і крім відбиваючої поверхні самого лопуха, має ще розсіювальну плівку та працює за принципом софт-боксу.

Існує багато різновидів Lightsphere і, на наш погляд, найефективніша для репортажної зйомки це модель ChromeDome. З цією насадкою спалах пускає світло спалаху на відображення від стелі і одночасно підсвічує тіні на об'єктах зйомки.

Для написання статті використовувалися матеріали зі статті Устаткування репортажного фотографа (//fototips.ru/praktika/oborudovanie-reportazhnogo-fotografa)
Киношкола Одесса киностудия:
обучение кино, курсы одесса обучение, обучение режиссер, курсы видеооператоров