КАТАЛОГ
   
Производители
. tovarnadom.com.ua. tovarnadom.com.ua

ГлавнаяКаталогВИДЕО - ФОТОВідеозйомка на Samyang
Эта статья была опубликована - 10 Октябрь 2014 г.
Відеозйомка на Samyang

Відеозйомка на Samyang

Видеосъемка на SamyangПоява функції відеозйомки в дзеркальних камерах спричинило створення уобладнання, яке полегшує створення кінематографічних шедеврів. Можна згадати, наприклад, набори виробництва Zacuto.

У професійній кінозйомці, як відомо, застосовуються системи контролю фокуса (Follow Focus). Вони не змінюють функціональність об'єктива, а роблять роботу з ним набагато зручніше. Їх завдання полягає в передачі на кільце фокусування зусиль з площини, перпендикулярної площині оптичної осі об'єктива. Іншими словами, оператор (або спеціально навчений чоловік) обертає не кільце фокусування, а рукоятку, яка розташована в більш зручному положенні
Беручи до уваги зростаючий інтерес до відеозйомки із застосуванням дзеркальних камер, компанія Samyang Optics випустила спеціальну версію надширококутного об'єктива з ручним фокусуванням - Samyang V-DSLR 8 mm F3.5 Aspherical IF MC Fish-eye CS. Від оригінального виробу з асортименту південнокорейської компанії, показаного на верхньому знімку, новинка відрізняється підтримкою систем контролю фокуса.

Можна помітити, що конструкція тубуса трохи перероблена, кільця діафрагми і фокусування замінені на зубчасті колеса. Для полегшення зчитування показань дистанції фокусування, мітки на об'єктиві повернені на 90 °. Пелюсткову бленду замінили на широкий «комірець», який набагато практичніше при зйомці відео.

Видеосъемка на Samyang

Технічні характеристики об'єктива Samyang V-DSLR 8 mm F3.5 Aspherical IF MC Fish-eye CS:

  • Фокусна відстань - 8 мм;   
  • Максимальна діафрагма - F / 3,5;   
  • Мінімальна діафрагма - F / 22;   
  • Оптична схема - 10 елементів в 7 групах, включаючи асферический елемент;   
  • Мінімальна дистанція фокусування - 0,3 м;   
  • Розміри - довжина 76 мм (Canon), 73,5 мм (Nikon); діаметр 95 мм;   
  • Маса - 475 м

Об'єктив буде доступний у двох варіантах, розрахованих на камери Canon і Nikon (діагональний кут поля зору становить 167 ° і 180 ° відповідно).

Источник: www.ixbt.com
Киношкола Одесса киностудия:
обучение кино, курсы одесса обучение, обучение режиссер, курсы видеооператоров