КАТАЛОГ
   
Производители
. tovarnadom.com.ua. tovarnadom.com.ua

ГлавнаяКаталогВИДЕО - ФОТОСтійки для фотостудіі
Эта статья была опубликована - 01 Сентябрь 2014 г.
Стійки для фотостудіі

Стійки для фотостудііСтійки використовуються для підтримки Ваших джерел світла, стробоскопів і навіть легких модифікаторів або фонів. Вони мають таку ж цінність, як і самі джерела світла.

Стійки для студійного світла дають фотографам повний контроль над позиціонуванням світла і можливість легко вносити корективи в міру необхідності.

Стійки для фотостудії бувають двох видів: легкі і C-стенди (важкий варіант). Обидва типи бувають різних розмірів, довжини і вартості. Висоту зазвичай можна регулювати. До підставки, для ваги, може бути прикріплений вантаж-противага, що дозволить краще стабілізувати освітлення.


Перевагу серед легких стійок мають моделі з повітряно-ударним пристроєм (air-shock). Вартість трохи вище, однак Ви на довгий час захистите своє дороге світло. Вони пом'якшать падіння освітлення, мінімізуючи або навіть ліквідуючи якусь шкоду. Переконайтеся, що ніжки стійки далеко розставляються один від одного, тоді ваша установка буде стабільною і не впаде. C-стенди дуже хороші, вони виправдовують свою вартість. Вони важкі і тому дуже стабільні. С-стенди, як правило, не мають повітряно-ударного пристрою (air-shock), так що ви повинні бути уважні при ослабленні ручок, щоб не пошкодити Вашу установку.C-стенди часто використовуються у відео-індустрії через їх міцність і стійкість, наприклад, модель Стійка сталева C-Stand Manfrotto Avenger A2025L 30 Багато стійок випускають з низкою вкладень, які встановлюються на підставку. Ці вкладення дозволять Вам додати відбивачі, полотна, прапори, інші модифікатори і обертати їх під будь-яким необхідним Вам кутом.C-стенди досить сильні, щоб утримувати фони для студії як додаток до висвітлення. Вони також дуже корисні, коли ви знімаєте на вулиці у вітряну погоду, тому що їх вага додає їм стабільності.

Навчитися правильно використовувати стійки для фотостудії може бути ключовим моментом у поліпшенні якості вашої фотографії.

Інструкція до застосування.


1. Встановіть стійки відповідно до типу освітлення, яке ви хочете отримати. Традиційно освітлення складається з малюючого (ключового), заповнюючого, фонового та контрового (контурного, обвідного) світла. Малююче світло може висвітлювати камеру, як з одного, так і з іншого боку. Заповнююче світло, нижче по яскравості, світить з протилежного боку малюючого і освітлює тіні. Контрове включається ззаду, у сторону моделі і виділяє голову та/або контури потрібних для кадру частин тіла. Різні фотографи використовують освітлення різними способами, тому Вам важливо експериментувати зі своїм світлом постійно, поки не знайдете те, що працює для Вас.


2. Прикріпіть світло до стійок. Деякі світильники виробляються з затискачами, в той час як інші вимагають додаткових аксесуарів для підключення до стійок.


3. Підніміть стійки для фотостудії так, щоб ваші світильники були розташовані вище рівня очей Ваших моделей. Як загальне правило, малююче світло на його правильній висоті кидає маленьку тінь у формі метелика під носом моделі. Хоча це правило не висічена на камені, але це хороша відправна точка. Висота решти освітлення повинна бути встановлена приблизно на однаковій висоті з рисуючим світлом.


4. Експериментуйте з позиціонуванням світильників на стійках, поки не знайдете варіант, який підходить Вам і Вашій темі. Усвідомте ефект від кожного джерела світла, і який вплив надає зміна його положення.


5.Якщо Ви використовуєте легкі стійки, захистіть своє світло додатковою вагою. Груз-противага використовується для того, щоб уберегти стійки від падіння.
Киношкола Одесса киностудия:
обучение кино, курсы одесса обучение, обучение режиссер, курсы видеооператоров