КАТАЛОГ
   
Производители
. tovarnadom.com.ua. tovarnadom.com.ua

Эта новость была опубликована - Дата: 01 Февраль 2010 г. Просмотров:1413
Софт бокси

Софт бокси

софт бокс

Для отримання вдалої фотографії, дуже важливо точно вибрати не тільки світло, але й софт бокс. Одним з важливих при фотозйомці аксесуарів для джерел світла є софт бокс, який використовується при регулюванні розсіювання й пом'якшення світла. Софт бокси можуть бути різної форми (квадратні, прямокутні, октагони), мати різні розміри й покриття (прості й термостійкі софт бокси).

Квадратний софт бокс - самий універсальний. Для зйомки людей у повний ріст використовують прямокутні софт бокси, октагони використовують при освітленні моделі зверху або в контровому світлі. Важливо, щоб софт бокс був точно підібраний до вспишки, для використання всієї площі софт боксу, наприклад якщо у Вас світло 250Дж-400Дж., то максимальний софт бокс бажано застосовувати не більше 60х90 - 80х100.

софт бокс
Якщо Вам необхідно підкреслити форму предмета витонченим відблиском, що повторює його контур, прекрасним помічником у цьому випадку буде стрип. Стрип-бокс - це прямокутний софт бокс, що має сильно витягнуту форму (наприклад 30х180).

Софт бокси розрізняються ще й байонетом (кріплення до вспишки). Самий популярний в Україні - Bowens. На сьогодні під цей байонет можна придбати такі вспишки як: HYUNDAE PHOTONICS, ARSENAL, FALCON, GODOX, MENIK

Киношкола Одесса киностудия:
обучение кино, курсы одесса обучение, обучение режиссер, курсы видеооператоров