КАТАЛОГ
   
Производители
. tovarnadom.com.ua. tovarnadom.com.ua

ГлавнаяКаталогВИДЕО - ФОТОРучний стедикам для фотоапарата і відеокамери
Эта статья была опубликована - 01 Октябрь 2014 г.
Ручний стедикам для фотоапарата і відеокамери

Ручний стедикам для фотоапарата і відеокамери

Ручной стедикам для фотоапарата і відеокамери - це пристрій, який використовується для забезпечення стійкості фотокамери (відеокамери) під час руху. Воно функціонує так само, як штатив, але на відміну від штатива цей пристрій рухливий і утримується оператором, коли він знімає.


Стедікам представляє собою зручний інструмент, який використовується для зменшення кількості струшувань під час зйомок в русі.

Людина зазвичай не пересувається плавно. Але навіть з усіма посмикуваннями, виникаючими при переміщенні, людський мозок компенсує і регулює всю інформацію, отриману від очей, що робить зображення рівним. Деякі камери мають вбудовані механізми коригувань, але вони не такі професійні, як мозок.

Ручний стедикам для фотоапарата і відеокамери- це ручна стабілізаційна система, яка забезпечує легку, рухливу і гладку зйомку документальних фільмів, весіль, новин, рекламних роликів. Ручний варіант даного пристрою легше і компактніше професійної комбінації стедикам + жилет (рука), що безсумнівно привабливіше, якщо Ви - не Ілля Муромець, щоб носити на собі важке обладнання, а знімати якісне відео Вам дуже хочеться. Це ідеальне рішення для відеокамер вагою до 4 кг.

Ультра-компактні і ультра-легкі пристрої дають можливість йти крок у крок з дією. Ці легкі моделі призначені для зниження втоми і дозволяють збільшити фокусну відстань. Ручний стедикам для фотоапарата і відеокамери є одним з найбільш важливих інструментів у світі фото та відеозйомки, так як допомагає розширити межі того, що може бути знято оператором.

І ще один плюс при придбанні ручного стедікама - це значна економія Вашого бюджету на платформі, що стояла додаткових чималих грошей.


Киношкола Одесса киностудия:
обучение кино, курсы одесса обучение, обучение режиссер, курсы видеооператоров