КАТАЛОГ
   
Производители
. tovarnadom.com.ua. tovarnadom.com.ua

ГлавнаяКаталогВИДЕО - ФОТОRingflash адаптер - Кільцева насадка для фотоспалахів
Эта статья была опубликована - 06 Октябрь 2014 г.
Ringflash адаптер - Кільцева насадка для фотоспалахів

Ringflash адаптер - Кільцева насадка для фотоспалахів

Ringflash adapter - кільцева насадка для фотоспалахів.

На "Фотофорумі 2008" Ringflash адаптер отримав приз "Продукт року" в номінації "Інновація". Рішення приймалося кращими знавцями з провідних журналів і газет, що працюють на російському ринку фотообладнання, фотоматеріалів і цифрових медіатехнологій

Ringflash Adapter – єдина на ринку кільцева насадка, розроблена професійним фотографом з Чеської Республіки, що відповідає цілям професійної зйомки. Запатентована конструкція використовує світло спалаху і розподіляє його по кільцю, перетворюючи ваш спалах у кільцевий без будь-яких компромісів, властивих кільцевим адаптерам. Освітленість Ringflash адаптер дозволяє отримати професійну якість, рівномірно висвітлюючи об'єкт зйомки, що дозволяє уникнути заважаючих і небажаних тіней

Ringflash адаптер випускається в трьох варіантах :

 • Ringflash адаптер SIRC кільцева насадка для фотоспалахів CANON 580EX і будь фотокамери Canon DSLR.
 • Ringflash адаптер RAC кільцева насадка для фотоспалахів Canon Speedlite 580EX і Speedlite 580EX II і фотокамер Canon EOS 400D, 350D, 5D, 30D, 20D, 10D, 1D, 1Ds, 1В, MKII.
 • Ringflash адаптер РАН кільцева насадка для фотоспалахів Nikon SB-800 і фотокамер NIKON D200, D70, D80, D50, D40, D300, D1, D2, D3.


  Установка адаптера на спалах займає кілька секунд. Ringflash надівається на передню частину спалаху і закріплюється за допомогою поворотного фіксатора (Блокування / Розблокування), що забезпечує необхідний рівень жорсткості. Оскільки адаптер не фіксується на різьбленні об'єктива і не вимагає використання перехідних кілець, це повністю усуває загрозу віньєтування. При установці і знятті адаптера необхідно перевірити положення фіксатора, переконавшись, що спалах розблокований.

  Ringflash adapter - Кільцева насадка для фотоспалахів.Конструкція Ringflash адаптер має такі гідності:
 • Продумана система внутрішніх призм і відбивачів забезпечує максимальну рівномірність розподілу світла по кільцю.
 • Ringflash дозволяє підтримувати колірну температуру використовуваного спалаху.
 • Мінімальна втрата потужності імпульсу. Стандартна компенсація експозиції при використанні Ringflash - два ділення діафрагми.
 • Совместимость. Ringflash адаптер сумісний з великим числом спалахів. Взаємодіючи зі спалахом тільки на фізичному рівні, не перешкоджає роботі автоматики спалаху або камери (TTL, E-TTL, E-TTL II, I-TTL, D-TTL).
 • Зручність використання і універсальність. Ringflash моментально встановлюється на звичайний спалах і надійно закріплюється на ній. Завдяки великому внутрішньому діаметру (143 мм), адаптер може використовуватися з об'єктивами різних типів і розмірів.

  Ringflash Адаптер практичне застосування.

  Ефект кільцевого спалаху Ringflash адаптер складається з трьох компонентів:
 • рівного безтіньового освітлення;
 • ледь помітного ореолу на контурах об'єктів (як при слабкому контровому підсвічуванні);
 • специфічної форми відблисків. Сяючі «пончики» в очах моделі -. Це вірна ознака того, що був використаний кільцевий спалах

  Кільцева насадка Ringflash адаптер усуває небажані тіні на обличчі портретованого. Це робить Ringflash адаптер відмінним джерелом додаткового підсвічування. При денній зйомці і природному освітленні Ringflash адаптер вирішує дану задачу набагато ефективніше, ніж спалах «в лоб». Кільцева насадка Ringflash адаптер дозволяють домогтися рівномірного освітлення об'єктів в будь-яких інтер'єрах, або доповнює комплект студійних спалахів (виступаючи як заповнючє світло), або може повноцінно замінити студійне світло.

  Практичне використання Ringflash показало, що тільки в нижньому сегменті має місце невелика зниження яскравості, яка не робить впливу на результати зйомки. Відзначимо, що цей спільний недолік кільцевих спалахів в разі Ringflash практично не проявляється. Тоді як в багатьох кільцевих спалахах встановлені всього дві лампи і світло розподіляється зазвичай помітно гірше.

  Величина поправки 2 Ev навіть у разі використання недорогий спалаху з провідним числом 36 дозволяє отримати потужність, достатню для вирішення більшості завдань. Тим більше що в портретній зйомці частіше використовуються відкриті діафрагми. При комбінованому освітленні величина поправки може трохи коливатися в обидві сторони. Тому рекомендується перевірити результат за допомогою гістограми цифрової камери або флешметра.

  На перший погляд, Ringflash може здатися недешевим аксесуаром - адже його вартість не сильно нижче, ніж у макровспишек Sigma або Sunpack. Однак даний адаптер слід протиставити набагато більш дорогим кільцевим спалахам, призначеним для зйомки людей

  Ringflash adapter -Кільцева насадка для фотоспалахів.

  Ringflash adapter - Кільцева насадка для фотоспалахів.

  Ringflash adapter - Кільцева насадка для фотоспалахів
 • Киношкола Одесса киностудия:
  обучение кино, курсы одесса обучение, обучение режиссер, курсы видеооператоров