КАТАЛОГ
   
Производители
. tovarnadom.com.ua. tovarnadom.com.ua

ГлавнаяКаталогВИДЕО - ФОТО5 порад: який комплект студійного світла краще купити
Эта статья была опубликована - 02 Октябрь 2014 г.
5 порад: який комплект студійного світла краще купити

5 порад: який комплект студійного світла краще купитиЩоб у результаті отримати задоволення від успішної покупки студійного освітлення, потрібно для початку отримати основні знання щодо обладнання та вивчити варіанти. Наші 5 підказок допоможуть у пошуках тим, хто ще не зробив вибір серед великого різноманіття доступних джерел світла.
1. Вивчіть основні техніки освітлення.

Вибираючи, який комплект студійного світла купити, варто ознайомитися з принципами постановки світла. Зазвичай використовують мінімум 3 джерела світла: заливаюче, моделююче і контрове (або контурне). У кожного є своя функція.


Моделююче світло: є основним і визначає загальний напрямок студійного світла (звідки світить сонце), визначає основні тіні. Заповнююче світло: пом'якшує і заповнює тіні, створені моделюючим світлом, так само може використовуватися для підкреслення контрастів. Підсвічувальне: відокремлює предмет зйомки від фону, підкреслює фактуру.
Потім підбирають потрібну позицію і потужність заповнюючого світла і, врешті-решт, створюють контраст між фоном і моделлю за допомогою самого слабкого, контурного світла. Способи розташування обладнання і світлових малюнків може бути дуже складним, але модель з трьох джерел є базовою для практично всіх інших схем.

2. Визначте потрібну потужність

Спершу потрібно визначити, яка потужність потрібна для студії. Це залежить від кількох факторів: предмет зйомки, сприйнятливість камери, розмір знімального простору. Чим ближче джерело світла до об'єкта, тим менше необхідно потужності. Маленькі предмети і інтимні фотографії вимагають набагато менше світла, ніж групове фото. У той же час сам фон, його колір впливає на необхідну для рівномірного освітлення потужність, рівно як і розмір приміщення. Маленькі студії можуть використовувати власні стіни для зменшення втрати робочої потужності, але тут є небезпека некерованих відблисків.3. Варто замислитись над купівлею готового комплекту світла

Купівля готового комплекту (studio kit) може допомогти значно заощадити. Купуючи такий набір, фотограф отримує саме основне необхідне для студії обладнання без необхідності вибирати кожен елемент окремо. Більшість фірмових наборів пропонують 2 спалахи або флуоресцентні лампи, стійки, парасольку і софтбокс. Більш просунуті набори мають третій спалах і насадку типу шторок або рефлектора. У нашому магазині є найрізноманітніші готові студії, зібрані професійними фотографами з устаткування різних брендів, щоб об'єднати все краще, що є на ринку. Найрізноманітніші це від 2х до 4х джерел світла з різноманітними насадками, синхронізаторами і можливістю замінювати складові комплекту. Це в будь-якому випадку зручніше, ніж підбирати всі елементи індивідуально.4. Виберіть аксесуари на світло

Багато аксесуари дійсно допомагають в роботі, хоча є і деякі, які потрапляють в категорію "добре мати", але не є суттєвими. Типів і варіацій студійних аксесуарів, насадок і т.д. безліч. Вам доведеться самому вирішити, чи є вони для Вас критичними. Серед доступних аксесуарів кольорові гелеві фільтри, фони, розсіювачі і навіть спеціалізовані фотозонти.5.Робіть покупку "з розумом"

Завжди запитуйте інформацію про гарантію та можливості ремонту. Досвідчені покупці в розрахунок бюджету вносять додаткові витрати, як батарейки, запасні лампи, джерела живлення (подовжувачі і т.д.). Дізнайтеся, скільки коштують запасні лампи, як часто вони потребують заміни і ви зрозумієте, як ця стаття витрат впливає на Ваш бюджет.Комплект студійного світла можна купити в спеціалізованих магазинах, як наш, на аукціонах і майданчиках типу Сландо. Але б/в обладнання не супроводжується гарантією і як правило швидше виходить з ладу. Наші консультанти допоможуть підібрати обладнання саме під Ваші цілі і простежать за сумісністю елементів між собою і з вашими бажаннями!


Киношкола Одесса киностудия:
обучение кино, курсы одесса обучение, обучение режиссер, курсы видеооператоров