КАТАЛОГ
   
Производители
. tovarnadom.com.ua. tovarnadom.com.ua

ГлавнаяКаталогВИДЕО - ФОТОПапір Lomond
Эта статья была опубликована - 10 Октябрь 2014 г.
Папір Lomond

Папір Lomond

Бумага Lomond Lomond - це більш ніж 700 різновидів фотобумаги, плівок, полотен, картриджів для струменевого і лазерного друку і т.д. Колекція паперів для струменевого друку i лазерного друку Lomond представляє з себе найповнішє різноманіття на Європейському ринку. На сьогоднішній день Lomond - абсолютний лідер продажу в багатьох країнах. Виникає питання: чим заслужений такий інтерес до цих фотоматеріалів і чи дійсно якість цих паперів для фото відповідають їх описам.
Подивимося, що показало дослідження в лабораторії Ферра над трьома видами фотопаперу Lomond 10х15 см: Premium Photo Paper (суперглянсова, 260 г м2), Photo Quality Glossy (глянсова, 230 г м2) і Photo Quality Matt (матова, 230 г м2). Інструментами для тесту були взяті принтери HP photosmart 245 і Canon i865. Для тестового друку використовувалися два файли: перший зроблено 3 МП камерою Nikon CoolPix 3100, другий - відсканована фотографія на сканері Canon 1240U з дозволом 600 dpi.
Бумага Lomond І які ж були зроблені висновки? Подивимося, що подсуміровала про свої досліди лабораторія Ферра:«Бумага Lomond цілком і повністю гідна вашої уваги. Висока якість відбитків, доступна ціна, прекрасна вологостійкість. Фотопапір для принтера серії Premium має дуже високу передачу кольору. Менш вимогливим особистостям можна рекомендувати звичайну глянсову (Lomond Photo Quality Glossy). Вона стоятиме дешевше при мінімумі відмінності в якості. Матовий папір для фотодруку зовсім трошки спотворює колір, - але це не можна назвати недоліком при правильному підході до мети друку.
І як же все це сприймати? Однозначно можна сказати, що всі ці факти - це черговий цвях, вбитий в кришку «ящика» з написом «плівкові фотокамери»Киношкола Одесса киностудия:
обучение кино, курсы одесса обучение, обучение режиссер, курсы видеооператоров