КАТАЛОГ
   
Производители
. tovarnadom.com.ua. tovarnadom.com.ua

ГлавнаяКаталогВИДЕО - ФОТОНавіщо потрібен follow focus
Эта статья была опубликована - 13 Ноябрь 2014 г.
Навіщо потрібен follow focus

  Давайте на хвилину задумаємося про те, навіщо потрібен follow focus. Назва follow focus говорить сама за себе - це пристрій, що дозволяє управляти фокусом при зйомці відео. Його називають зазвичай слідкуюча фокусировка. Ви можете не використовувати фоллоу фокус при зйомці, але він дуже спрощує вашу роботу. Слідкуючий фокус дозволить вам більш просто і ефективно досягти точної різкості.

Оберіть підходящу систему follow focus

Знімна система фоллоу фокус була розроблена для людей, що працюють в кіно індустрії. Кілька років тому фільм мейкери стали використовувати      фото об'єктиви для зйомки відео. Це було пов'язано з тим, що фото об'єктиви були набагато дешевше, ніж відео. Через це багато що змінилося і операторам      довелося навчатися іншим способам управління фокусом.

Справа в тому, що при зйомці відео набагато легше керувати фокусом не чіпаючи об'єктив. Для цього і потрібен follow focus.

  Слідкуючий фокус дозволяє легко керувати фокусом при зйомці, переводити його з одного об'єкта на інший, а також утримувати фокус на об'єкті, що рухається.

Follow focus для dslr камер має безліч функцій, розроблені спеціальні аксесуари для різних моделей камер. Так, наприклад, існують спеціальні пластикові шестерні,      які кріпляться на фокусування кільце об'єктиву і взаємодіють з системою слідкуючого фокусу. Також виробники пропонують різні рукоятки і      троси для дистанційного керування фокусом камери.

Крім того, FF дозволяє управляти діафрагмою, але тільки в тому випадку, якщо на об'єктиві є така можливість.

Є такі моделі слідкуючого фокусування, які підключаються до dslr камері через USB роз'єм, що відкриває шлях до ще більшої кількості можливостей.

Слідкуюче фокусування можуть використовувати в своїй роботі не тільки оператори, а й фотографи. Єдиний мінус цієї системи - це розміри і додаткова вага,      яку потрібно буде носити з собою на зйомки.

Джерело


Киношкола Одесса киностудия:
обучение кино, курсы одесса обучение, обучение режиссер, курсы видеооператоров