КАТАЛОГ
   
Производители
. tovarnadom.com.ua. tovarnadom.com.ua

ГлавнаяКаталогВИДЕО - ФОТОКомплекти студійного світла Falcon eyes
Эта статья была опубликована - 26 Сентябрь 2014 г.
Комплекти студійного світла Falcon eyes

Комплекти студійного світла Falcon eyesФотографія створюється за допомогою світла і тіней. Колись вона називалася «Світлопис», тобто малювання світлом. Ніякий, навіть самий «крутий», фотоапарат не допоможе Вам зняти гідний знімок без «правильного» висвітлення. Але що робити, якщо навколишній світ неідеальний?


Рішенням є зміна його за допомогою штучних джерел світла і модифікаторів: Октагон, софтбокси стрип- бокси , всілякі рефлектори від конічних насадок до Beauty Dish (портретна тарілка) . Комплекти студійного світла Falcon eyes

Більшість камер, що продаються сьогодні, мають вбудовані електронні спалахи. Основною проблемою з вбудованими спалахами є сильна жорсткість їх світла і спрямованість світла від лінії об'єктива, що робить знімок «плоским», безтіньовим ("кролик у світлі фар"), та ще й створює ефект «червоних очей». Найпростіший спосіб запобігти все це неподобство - направити світло спалахів з інших ракурсів. Для чого звичайно потрібні зовнішні студійні спалахи з регульованою потужністю. А при наявності модифікаторів можна отримувати більш м'який або ж вузький, або навпаки жорсткий потік світла.

Зовсім недавно повністю укомплектовані фотостудії були прерогативою лише професійних фотографів. Сьогодні ж, з широким діапазоном готових комплектів студійного світла, будь який фотограф-любитель має можливість створити повноцінну фотостудію.


Ви можете підібрати комплект студійного світла Falcon eyes за дуже доступною ціною і почати вдосконалюватися в мистецтві студійної фотографії (хоча звичайно, ви можете викласти багато тисяч доларів і купити дуже складний і потужний набір). Зараз існує безліч варіантів для кожного рівня досвіду і бюджету. Всі комплектуючі наборів студійного світла підібрані професійними фотографами і відповідають всім необхідним вимогам, ідеальні для створення, як невеликий студії, так і професійної.

Головна вигода від імпульсних джерел світла в тому, що вони на порядок перевершують за потужністю рівний їм за вартістю комплект постійного світла. Будь який комплект студійного світла легко збирається, через свої компактні розміри і малу вагу, що робить його зручним не тільки для студійної, але і для виїзної зйомки, він підходить для портретної фотографії, фото натюрмортів, предметної , рекламної і групової зйомки. Упакований в повній комплектації (купив і відразу знімаєш!).


Киношкола Одесса киностудия:
обучение кино, курсы одесса обучение, обучение режиссер, курсы видеооператоров