КАТАЛОГ
   
Производители
. tovarnadom.com.ua. tovarnadom.com.ua

ГлавнаяКаталогВИДЕО - ФОТОБілий фон для фото та зйомка предметів на білому фоні
Эта статья была опубликована - 29 Сентябрь 2014 г.
Білий фон для фото та зйомка предметів на білому фоні

Білий фон для фото та зйомка предметів на білому фоні

Краса - це те, що наповнює наше сприйняття почуттям задоволення і щастя. Краса являє собою не що інше, як баланс і гармонія з природою. Цей баланс і гармонію прекрасно створює білий колір.


Невинність, чесність, точність, світ, досконалість - ось деякі поняття, які пов'язані з білим кольором. Наречена в білому весільному платті, Тадж-Махал ... Білий колір для людини має велике значення.


Білий фон для фото виступає як відбивач великої кількості світла назад на камеру і на задній план предмета зйомки. Використовуються білі фони в основному в студійній фотографії, часто для зйомки продукції або реклами. Білий фон дає предмету ефект плавання в порожньому просторі, що є корисним для демонстрації конкретного продукту, досягнення мінімалізму або для отримання чистого фону для цифрових маніпуляцій.

Інструкція.
1. Для початку виберіть, які фони Ви будете використовувати: паперові фони , тканинні фони , вінілові фони . Паперовий потрібно буде викидати в міру використання, фон з тканини - прати й прасувати, вініловий - мити.
2.Повісьте фон так, щоб верхня частина рулону була не менш ніж на півметра вище, що знімається. Це стане в нагоді в тому випадку, якщо Ви знімаєте людей, які, зазвичай, не стоятимуть нерухомо. Для кріплення Вам знадобляться гачки або кріплення і тримачі .
3. Витягніть білий фон для фото під кутом, залишаючи широкий вигин там, де фон падає на підлогу. Це те, що дає об'єкту ефект «плаваючого» в білому просторі. Витягніть фон досить далеко, щоб у Вас була можливість скомпонувати кадр, як ви хочете. Важливо також переконатися, що викривлення фону не гостре, бо це може залишити видиму тінь на ваших зображеннях.
4.Приклейте край фону на підлогу за допомогою клейкої стрічки, щоб запобігти його переміщення. Це особливо важливо, якщо ви працюєте з моделями, які мають тенденцію рухатися. Налаштуйте фон, світло і все готово.

Зйомка предметів на білому фоні та як знімати білі предмети на білому фоні.

У цьому випадку добре використовувати тканинні фони білого кольору. Це дозволить предмету бути реалістичним. Крім того, дуже важливо, щоб поверхня фону була матовою. Природне світло плюс лампа розжарювання і заповнюючий спалах. Через те що накамерні спалахи можуть перетримати фокус фотографії (зазвичай по центру), добре використовувати розсіювачі .
Зазвичай такого роду речі відносяться до макрозйомці, так що ви можете знімати в режимі макрозйомки або настройці вручну.

Зйомка предметів на білому фоні. Поради:
1. Використовуйте тканинні фони, які дають м'які "природні хвилі"
2. Використовуйте один маленький кольоровий елемент на додаток до Вашої білої композиції як «родзинки».
3. Використовуйте світло з усіх боків, щоб уникнути великих темних тіней.
4. Використовуйте спалах, що заповнює (краще з розсіювачем), щоб композиція виглядала природно і розкривалися деталі.
5. Використовуйте користувальницький баланс білого для забезпечення реального білого.
6. Використовуйте тільки матрицю виміру експозиції.
7. Не перетримайте фокус в спробі отримання чистого білого.
8. Використовуйте ручне фокусування, якщо не знайшли бажану точку фокусування в авто.
9. Не видаляйте повністю тіні - вони задають форму.
10. Використовуйте програму для видалення темних кутів, які можуть утворюватися. Іноді, навіть якщо використовується користувальницький баланс білого, потім ще потрібно, «охолодити» картинку. Фотографування білих об'єктів на білому тлі може викликати труднощі і вимагати практики. Але, з іншого боку, зйомки в RAW форматі дозволяють Вам змінити експозицію навіть після того, знімок був зроблений.


Киношкола Одесса киностудия:
обучение кино, курсы одесса обучение, обучение режиссер, курсы видеооператоров